Gwarancje Ubezpieczeniowe: tel. 71 353 09 66      Ubezpieczenia Majątkowe: tel. 71 353 09 66  

pl

Kierujemy się prostą zasadą - działalność brokera polega na pracy dla Klientów.

35
pracowników
18
lat na rynku
700
Firm
5500
Klientów

Nasze marki

CE Brokers

Działalność Brokera dedykowana jest dla Klientów.

Dbamy o Państwa interesy dostarczając wyselekcjonowaną propozycję ochrony ubezpieczeniowej dopasowaną każdorazowo do indywidualnych potrzeb. 

Realizujemy:

- gwarancje ubezpieczeniowe

- ubezpieczenia majątku firmowego

Pracujemy wyłącznie dla Klienta reprezentując jego interesy w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym

www.cebrokers.com.pl

Zaangażowanie CE Brokers:
100% w obrębie CE Brokers
CE Consultant

Multiagencja ubezpieczeniowa działająca w ramach naszej grupy obsługuje Klientów Indywidualnych. 

Dedykujemy naszą propozycję pracownikom, managerom oraz kadrze zarządzającej naszych Klientów Firmowych.

Współpracujemy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku w ramach:

- ubezpieczeń majątkowych

- komunikacyjnych

- życiowych


www.ceconsultant.com.pl 

Zaangażowanie CE Brokers:
69% udziałów
AUTOCONCIERGE

AUTOCONCIERGE - to nasza nowa spółka, którą rozwijamy w ramch CE Brokers.

Specjalizujemy się w pełnej obsłudze firm i klientów indywidualnych dotyczącej posiadanych pojazdów:

- pełna obsługa serwisowa samochodów

- auta zastępcze na czas naprawy

- ubezpieczenia samochodów

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi partnerami np.: warsztaty, myjnie, serwisy opon, studia detailingu.



www.autoconcierge.com.pl

Zaangażowanie CE Brokers:
30% udziałów

Zespół

Arkadiusz Całka

Prezes Zarządu

Arkadiusz Całka

Prezes Zarządu CE Brokers Sp. z o.o.

.

e-mail: a.calka@cebrokers.com.pl

kom.: 509 407 607


Jakub Wasilewski

Menedżer działu ubezpieczeń finansowych

Jakub Wasilewski

Menedżer działu ubezpieczeń finansowych

.

e-mail: j.wasilewski@cebrokers.com.pl
kom.: 607 700 881
Paweł Kulpa

Doradca Klienta Biznesowego

Paweł Kulpa

Doradca Klienta biznesowego
.
e-mail: p.kulpa@cebrokers.com.pl
kom.: 727 933 715
Konrad Tomczyk

Starszy specjalista ds. obsługi Klienta

Konrad Tomczyk

Starszy specjalista ds. obsługi Klienta

.

e-mail: k.tomczyk@cebrokers.com.pl
kom.: 502 62 81 40



Aleksandra Nowotny

Starszy specjalista ds. obsługi Klienta Ekspert

Aleksandra Nowotny

Starszy specjalista ds. obsługi Klientów - Ekspert

.

e-mail: a.nowotny@cebrokers.com.pl
kom.: 607 70 08 32


Marlena Wojciulewicz

Specjalista ds. obsługi Klienta

Marlena Wojciulewicz

Specjalista ds. obsługi Klienta

.

e-mail: m.wojciulewicz@cebrokers.com.pl


Edyta Bogusz

Specjalista ds. obsługi Klientów

Edyta Bogusz

Specjalista ds. obsługi Klientów
e-mail.: e.bogusz@cebrokers.com.pl
m.: 727 997 073
Ewa Paterak

Specjalista ds. obsługi Klientów

Ewa Paterak

Specjalista ds. obsługi Klientów
.
e-mail: e.paterak@cebrokers.com.pl
kom.: 509 40 75 95



Anita Woroniak

Specjalista ds. obsługi Klienta Lider

Anita Woroniak

Specjalista ds. obsługi Klienta - Lider
.e-mail: a.woroniak@cebrokers.com.pl
m.: 727 997 072
Krzysztof Filip

Młodszy specjalista ds obsługi klienta

Patryk Ledwoń

Specjalista ds. logistyki

Patryk Ledwoń

e-mail.: p.ledwon@cebrokers.com.pl
Adrian Hanuszkiewicz

Specjalista ds obsługi Klienta

Adrian Hanuszkiewicz

Specjalista ds obsługi Klienta
e-mail.: a.hanuszkiewicz@cebroekrs.com.pl

Radek Lisowski

Młodszy specjalista ds obsługi Klienta

Radek Lisowski

Młodszy specjalista ds obsługi Klienta
e-mail.: r.lisowski@cebrokers.com.pl

Sławomir Rup

Młodszy specjalista ds obsługi Klienta

Sławomir Rup

Młodszy specjalista ds obsługi Klienta
e-mail.: s.rup@cebrokers.com.pl
Małgorzata Sikora

Menedżer ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych - Broker Ubezpieczeniowy

Małgorzata Sikora

Menedżer ds Ubezpieczeń Korporacyjnych
Broker Ubezpieczeniowy
e-mail.: m.sikora@cebrokers.com.pl
m.: 502 540 790


Paweł Ujaz

Młodszy specjalista ds obsługi klientów

Paweł Ujaz

Młodszy specjalista ds. obsługi klientów

.

e-mail: p.ujaz@cebrokers.com.pl
 
 

Michalina Michalska

Specjalista ds. ubezpieczeń indywidualnych

Michalina Michalska

Specjalista ds. ubezpieczeń indywidualnych

.

e-mail: m.michalska@ceconsultant.com.pl

kom.: 509 58 63 42

 


Zbigniew Osiński

Specjalista ds ubezpieczeń korporacyjnych

Wojciech Całka

Główny specjalista ds. projektów, dział IT

Joanna Dudzińska

Dyrektor Oddziału w Poznaniu

Joanna Dudzińska

Dyrektor Oddziału w Poznaniu

.

e-mail: j.dudzinska@cebrokers.com.pl
kom.: 601 445 975

Grzegorz Bilski

Dyrektor Oddziału w Krakowie

Grzegorz Bilski

Dyrektor Oddziału w Krakowie

.

e-mail: g.bilski@cebrokers.com.pl
kom.: 609 078 800
Daniel Jedynak

Przedstawiciel terenowy woj dolnośląskie

Daniel Jedynak

Kierowca

Kamil Oleś

Przedstawiciel terenowy woj dolnośląskie

Piotr Murzyniec

Specjalista ds zarządzania zasobami ludzkimi

Piotr Murzyniec

Specjalista ds zarządzania zasobami ludzkimi
.
e-mail: p.murzyniec@cebrokers.com.pl
kom.: 607 70 08 79

Iwona Kaczmarek-Murzyniec

Specjalista ds rozliczeń

Jerzy Woźniak

Przedatawiciel terenowy woj wielkopolskie

Paweł Kasprzak

Przedstawiciel terenowy woj dolnośląskie

Elżbieta Kamińska

Przedstawiciel terenowy woj małopolskie


Podaj swoje dane, a my do Ciebie zadzwonimy.